Co zrobić, gdy przez wiele lat zmagasz się z problemem nieznikających cieni pod oczami?

Ocena: 0.00/0

Sińce pod oczami nigdy nie odejmują lat. Przeciwnie: sprawiają, że wyglądamy na zmęczonych i starszych niż w rzeczywistości jesteśmy. Dla wielu osób obecność sińców pod oczami, których nie da się zniwelować żadnymi kremami do twarzy ani żadnymi metodami domowej roboty, jest powodem powstawania kompleksów. Wpływa to na naszą atrakcyjność i powoduje, że podejmujemy szereg zabiegów podczas tworzenia makijażu, aby sińce pod oczami ukryć.

A co, gdyby zaoszczędzić sobie czasu i złego samopoczucia? W dzisiejszych czasach istnieją niesamowite narzędzia i sposoby z zakresu medycyny estetycznej, aby wykonać lifting twarzy bez skalpela, odmłodzić się bez paraliżowania twarzy botoksem, a także, aby powiększyć usta bez żadnych obaw o asymetrie, czy skutki uboczne. Czy można więc szybko, bezboleśnie, niedrogo i w prosty sposób, a przede wszystkim raz na zawsze pozbyć się sińców pod oczami? Oczywiście, że tak! Wystarczy trafić na dobrego specjalistę z kliniki medycyny estetycznej lub z salonu urody Siedlce.

Kwas hialuronowy pod oczy

Jednym z najlepszych sposobów na zniwelowanie cieni pod oczami jest aplikacja kwasu hialuronowego metodą iniekcji w skórę w okolicach oczu. Jakie efekty daje wstrzyknięcie kwasu hialuronowego pod oczy? Kwas hialuronowy to naturalny składnik skóry, który ma zdolność wiązania i zatrzymywania wody. Dzięki zdolności do zatrzymywania wody, kwas hialuronowy wypełnia przestrzenie między komórkami skóry, co prowadzi do wygładzenia drobnych linii i zmarszczek. Skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna i jest to ten miły dodatek, który otrzymamy w procesie niwelowania cieni pod oczami przy użyciu tej metody. Kwas hialuronowy działa też jako antyoksydant i pomaga w neutralizacji wolnych rodników, które mogą uszkadzać komórki skóry i w konsekwencji doprowadzać do powstawania cieni pod oczami. Substancja ta ma też zdolność do tymczasowego zwiększenia objętości skóry, co prowadzi do wypełnienia ubytków, blizn czy zmarszczek. Dzięki temu skóra wydaje się bardziej pełna i młodsza. Przebarwienia rozjaśniają się, a my cieszmy się bardziej promiennym wyglądem.

Wampirzy lifting jako sposób na pozbycie się cieni pod oczami

Kolejny zabieg, który jest niesamowicie polecany ze względu na niską cenę, małe ryzyko powikłań oraz doskonałe i długoutrzymujace się efekty to wampirzy lifting. Terapia osoczem bogatopłytkowym, czyli PRP, jest procedurą kosmetyczną, która ma na celu poprawę kondycji skóry, redukcję zmarszczek i zwiększenie jej jędrności. Osocze bogatopłytkowe zawiera czynniki wzrostu, które pomagają w regeneracji komórek skóry. To może poprawić koloryt skóry, nadając jej bardziej zdrowy i młodzieńczy wygląd. Dodatkowym efektem terapii, podobnie jak w przypadku działania na skórę kwasem hialuronowym, jest odmłodzenie skóry twarzy. Dzięki stymulacji regeneracji skóry, osocze bogatopłytkowe może pomóc w redukcji drobnych zmarszczek i linii mimicznych. Skóra może stać się bardziej gładka i pozbawiona głębokich zmarszczek.

Zabiegi laserowe na rozjaśnianie skóry pod oczami

Skuteczny na cienie pod oczami jest laser Siedlce. Zabiegi z użyciem lasera, takie jak Sinapsi, czyli terapia aktywnym tlenem, kwasem hialuronowym i wit. C, podawanymi metodą podskórną, w formie żelu, cieszą się niesamowitą popularnością. Zabieg korzysta z technologii NFI, dzięki której możliwe jest wprowadzenie substancji aktywnych pod skórę w kilkanaście minut. Skutecznie, bez bólu i z długotrwałymi efektami. Co najważniejsze, efekty zabiegu widoczne są już po kwadransie od wyjścia z gabinetu, dlatego też laser na cienie pod oczami w Siedlcach polecany jest jako zabieg z kategorii bankietowych, czyli takich, które wykonuje się w celu natychmiastowego uzyskania efektu wow.

Sprawdź, ile kosztują opisane wyżej zabiegi na twarz Siedlce oraz przekonaj się, jak prosto i bezboleśnie się je wykonuje w jednej z najlepszych klinik medycyny estetycznej we wschodniej i centralnej Polsce.

Informacje:
Oceń Artykuł:

0Komentarze

Brak komentarzy