Jakie zabiegi kosmetyczne wykonywać w salonie?

Ocena: 0.00/0

Panie troszczą się o siebie i swoje ciało codziennie. Pomagają im w tym popularne zabiegi kosmetyczne na twarz i całe ciało. Z tego też powodu salony kosmetyczne cieszą się dużym zainteresowaniem. Według statystyk gabinetów odnowy największą sympatią cieszą się zabiegi karboksyterapii, idealnej na ujędrnienie ciała, a także mezoterapii stosowanej za pomocą igieł na twarz. Rewelacyjne uznanie dostają również zabiegi masażu!

Masaż na odstresowanie i nie tylko!

Masaż to rzeczywisty relaks dla wymęczonego ciała oraz zmysłów. Daje szanse na powrót do lepszej dyspozycji i pozwala zapomnieć, chociaż na krótki czas o trudach dnia codziennego – uspokaja i jednocześnie pobudza. W profesjonalnych studiach kosmetycznych, nie licząc masaży odprężających i tradycyjnych, można odszukać także ofertę masaży kuracyjnych lub wykonywanych przy użyciu gorących kamieni. Wykorzystuje się również masaże, których celem jest ujędrnienie konkretnych części ciała.

Karboksyterapia – ujędrniające zabiegi kosmetyczne!

Karboksyterapia to zabieg pielęgnacyjny, który pozwala ujędrnić wybraną część ciała np. pośladki i zminimalizować niechciany przez wszystkich cellulit. Zabieg opiera się na tym, że pod skórę wprowadzany jest dwutlenek węgla, który dalej jest jednakowo rozprowadzany na wcześniej określonym obszarze. W wyniku zastosowanego zabiegu tkanki ulegają natlenieniu, w dalszej kolejności zaczyna się proces regeneracyjny skóry. Niedoskonałości nagromadzone w tkance zostają wydalone, a wygląd skóry w widoczny sposób ulega regeneracji.

Mezoterapia igłowa – niezwykłe efekty kosmetyczne twarzy!

Poświęcony jest zabiegom twarzy dla kobiet, które chcą zatrzymać upływający czas i zniwelować skutki nadmiernego stresu. Zabieg przeprowadzany jest w salonie kosmetycznym przy pomocy profesjonalnej maszyny do tego przeznaczonej. Nie wykonuje się zabiegu manualnie! Substancje odżywcze aplikowane są pod skórę za pomocą wspomnianych wcześniej igieł. Daje to efekt młodszej, ładniejszej i zdrowszej cery!

Informacje:
Oceń Artykuł:

0Komentarze

Brak komentarzy